“Знай же, що в останні дні настануть скрутні часи.” 2 Тимофія 3,1

Їжа Для Роздумів:

“Знай же, що в останні дні настануть скрутні часи.”

2 Тимофія 3,1

У цей час виклику пандемії знову стала популярною тема “настання останніх днів”, “останніх часів”.

В Біблійному значенні “останні дні” почалися з приходом та звершенням спасаючої місії Ісусом Христом, Месією та триватимуть аж до Його Другого Славного Приходу. Тобто два останні тисячоліття вже тривають “останні часи”.

Застереження, знаки та заклики до навернення про, які йде мова в книгах Нового Завіту мають одинакову актуальність, як для християнських спільнот першого століття так і для нас у двадцять першому та для усіх майбутніх поколінь. Бо ніхто не знає ні дня ні години Другого Славного Приходу Ісуса Христа.

Християни повинні постійно жити та поводитись згідно навчання Євангелія, щоб бути завжди готовим до повноти радісної Зустрічі з Ісусом. Ще й тому, що ніхто не знає коли саме помре.

Покаяння та навернення не є лише одноразовим героїчним вчинком засвідчення бажання переміни перед якоюсь небезпекою. Це постійний процес вдосконалення, освячення, молитви, пізнавання, праці, чину цілісної духовно-фізичної особи. Це постійне свідоме зосередження цілого нашого життя на Пресвятій Трійці.

Парафіяльна церковна спільнота є найкращим середовищем зустрічі та життя з Богом.

  1. A.P.
You might also like