“Учні зробили так, як звелів їм Ісус, і приготували Пасху.” Матея 26,19

“Учні зробили так, як звелів їм Ісус, і приготували Пасху.”

Матея 26,19

Добре приготування до кожної події чи будь якої результативної справи у житті людини є дуже важливе. Добре приготування є ознакою  мудрої людини.

Під час приготування також є важливим, зосереджуватись на найважливішому, зупинятись та аналізувати саме приготування, щоб перевіряти його якість.

У поспіху без належного приготування ми стаємо більше схильні до помилок та невдач.

Великі події та свята нашого Християнського життя також мають тривалі періоди приготування. Це необхідно, щоб пережити змістовно саму подію свята та зростати у вірі з року в рік. Дар віри є динамічним та потребує нашого постійного зусилля для зростання.

Тривалий  та значний період Великого Посту є необхідним, щоб добре приготуватись до свята Пасхи. А вчорашня Хрестопоклінна неділя, розпочала  тиждень, який є серединою цього шляху приготування до свята Воскресіння.

В продовж цього тижня ми зосереджуємо нашу увагу на Хресті Господньому, який є знаком перемоги над найбільшим проявом зла –  смертю. Одночасно Хрест пригадує нам, як Бог любить та цінує кожного з нас.

Саме цей тиждень, що в середині нашого шляху приготування до Пасхи, є доброю нагодою для спокійного аналізу першої частини нашого Великого Посту:

Як я приготовляюсь до Пасхи?

Як я  ціную жертву Ісуса на Хресті задля мене?

В яких щоденних діях проявляється моє духовне життя?

о. А.Р.

You might also like